Loading
http://www.arctic.lviv.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow.11gk-is-115.pnglink
http://www.arctic.lviv.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow.22gk-is-115.pnglink
http://www.arctic.lviv.ua/modules/mod_image_show_gk4/cache/slideshow.33gk-is-115.pnglink

Енергоефективне будівництво: плани на 2023 рік

Стурбованість щодо збільшення цін на енергоносії спонукала багато організацій звернути увагу на використання енергії та зменшення її витрат, відзначають у компанії Navigant Research. Спільні зусилля приватних та державних компаній призвели до зменшення викидів вуглецю та спонукали до використання енергоефективного будівництва, що підтримується різноманітними ініціативами на законодавчому рівні. Відповідно до даних, оприлюднених дослідницькою компанією, доходи від енергоефективного будівництва складуть до 2023 року понад $623 млрд (у 2014 році цей показник становив $307 млрд). «Можливості, які ще 10 років тому були дорогими, зараз стають звичайним явищем, - говорить Ноа Голдштейн (Noah Goldstein), керівник компанії Navigant Research. – Використання енергоефективних рішень допоможе уряду зменшити викиди вуглецю на регіональному та національному рівнях, а також суттєво заощадити кошти».

«Возможности, которые еще 10 лет назад были дорогими для общества, сейчас – обычное явление, - говорит Ноа Голдштейн (Noah Goldstein), руководитель компании Navigant Research. - Использование энергоэффективных решений поможет правительству уменьшить выбросы углерода на региональном и национальном уровнях, а также существенно сэкономить средства».

Однак існують деякі перешкоди на шляху впровадження енергоефективних технологій. Вони пов’язані з ціновою політикою. Так, у багатьох країнах вартість за електроенергію становить менше $0,10 за кіловат-годину для комерційних клієнтів, що впливає на енергоефективність.

За матеріалами: www.achrnews.com

 

 

ТзОВ "Арктика-Захід"

Телефон та факс:      (032) 232 23 37
      (097) 610 10 45
      (066) 885 97 25


Адреса:➤ м. Львів, вул. Пасічна, 167