Інформація про кондиціонери компанії Toshiba

Компанія Toshiba (Тошиба) – одна з найпотужніших світових компаній, яка має основну виробничу базу в Японії та заводи в Китаї і Таїланді. Лідерство компанії у виробництві кондиціонерів починається з наукових розробок та передових технологій. Провідна позиція Тошиба підкріплена системою контролю на усіх етапах виконання робіт – від проектування і розробки і до забезпечення якості виробництва, її поставок і монтажу.

Тошиба – це компанія, яка впроваджує нові стандарти життєвого комфорту, що сприяють оздоровленню та процвітанню суспільства.

Кондиціонери Toshiba (Тошиба) – одни з найбільш енергоефективних та надійних, це оптимальне поєднання високої якості та довговічності. Набір таких характеристик кондиціонерів марки Тошиба забезпечується завдяки постійному впровадженню інноваційних технологій.

Напевно, основною відзнакою моделей кондиціонерів виробництва Toshiba/Тошиба можна вважати стильне зовнішнє оформлення та компактні розміри пристроїв. Усі кондиціонери Toshiba/Тошиба просто вражають своєю потужністю та ергономічністю і усе це в поєднанні з безшумністю та оригінальним дизайном, що і робить їх одними з найкращих на сучасному ринку такої техніки.

Кондиціонери Toshiba/Тошиба нової генерації мають декілька режимів роботи, посідають усі необхідні основні функції і, безумовно, мають свою «родзинку», яка дозволяє підтримувати в приміщенні ідеальну температуру та рівень вологості, а також гарантує очищення повітря незалежно від пори року.

Особливості кондиціонерів Toshiba

Серед найбільш унікальних та важливих особливостей кондиціонерів компанії Toshiba/Тошиба виокремлюють, перш за все, високу швидкість кондиціонування, яка забезпечується продуктивною працею цеолітного плюс-фільтру. Окрім того, на особливу увагу заслуговує суперсучасний фільтр під назвою Daiseikai, що діє на основі використання іонів срібла. Більш детальну інформацію про усі «фішки», характерні для кондиціонерів Toshiba/Тошиба можна отримати на офіційному сайті компанії.

Щоби підібрати властиву модель виробництва Тошиба, достатньо ознайомитись з детальними характеристиками типових представників того чи іншого модельного ряду кондиціонерів.

Слід зауважити, що більшість спеціалістів рекомендують кондиціонери Тошиба моделі RAS 16SKVP/RAS-16SAVP, які обладнані семирівневою системою очищування повітря, спеціальним фільтром SUPER OXI DEO, а також різноманітними противірусними та антиалергенними фільтрами такими, наприклад, як «Гінгко». Базові функції даної моделі дозволяють працювати в автоматичному режимі, налаштовувати п’ять рівнів швидкості вбудованого вентилятора, користуватися функцією осушення або ж встановлювати економ-режим.