Інформація про кондиціонери Novaki/Новакі

Кондиціонери Novaki виготовляються на найкрупнішому заводі компанії Midea в Китаї, що є одним з лідерів серед виробників кондиціонерного обладнання на світовому ринку. Дотримуючись найвищих стандартів якості виробництва та використовуючи найсучасніші технології та обладнання, кондиціонери NOVAKI/Новакі нічим не поступаються своєму більш «дорогому» родичу, кондиціонерам фірми Midea.

Кондиціонери NOVAKI/Новакі працюють на озонобезпечному фреоні R410A, що відповідає європейським стандартам екологічної безпеки.

«Серцем» кондиціонера NOVAKI/Новакі є компресор Toshiba – надійний та перевірений часом.

Корисно знати

Інверторні спліт-системи NOVAKI/Новакі на відміну від традиційних систем, які працюють лише на включення-виключення, автоматично регулюють потужність охолодження у приміщенні.

Переваги інверторної системи в тому, що вона набагато точніше підтримує необхідну температуру, та має зменшений рівень шумів, економлячи при цьому до 30% електроенергії. Окрім того вона забезпечує кращу охолоджуючу здатність та має більший термін експлуатації. Це можливе через те, що при наближенні потрібної температури до бажаної спожита потужність знижується. У такому разі інвертор починає працювати у режимі пониженої потужності.

Іонізатор

Іонізатор потрібен для генерування негативно заряджених іонів, які сприятливо діють на організм людини. Утворення іонів відбувається завдяки пропусканню високого розряду між електродами генератора, через який проходить повітря. Після цього іони поступають у приміщення, де вони зіштовхуються із молекулами забрудненого повітря. Далі іони нейтралізують та знезаражують часточки повітря, руйнуючи оболонку бактерій, що призводять до інфекційних хвороб та є причиною неприємних запахів.

Плазмовий фільтр

Процес іонізації відбувається завдяки проходженню повітря крізь електромагнітне поле. В результаті на електростатичному фільтрі затримується більше як 95% диму, пилку та пилу.

Фільтр Silver Ion

Фільтр іонів срібла вбиває бактерії та значно понижує їхню активність.

Фреон R410

Фреон R410 – двокомпонентний газ нової генерації, що його застосовують провідні виробники кондиціонерного обладнання. Він підвищує продуктивність обладнання, понижує електроспоживання та не руйнує озоновий атмосферний шар.

Таким чином тим самим мінімізується негативний вплив на зовнішнє середовище та зменшуються витрати на експлуатацію кондиціонерів.

Кондиціонери NOVAKI/Новакі це:
  • Інноваційний продукт
  • Сучасні технології
  • Енергозбереження
  • Турбота про оточуюче середовище
  • Турбота про здоров’я