Інформація про кондиціонери компанії

Кондиціонери серії Exclusive Inverter наділені цілим рядом переваг, вони здатні швидко охолоджувати або обігрівати приміщення, мають можливість точно підтримувати потрібну температуру в усіх частинах приміщення. Вони обладнані вбудованими іонізаторами повітря, а також біофільтрами, здатними захистити від патогенних бактерій і вірусів, забезпечуючи високоефективне очищення повітря. Інверторні моделі спеціально створені для функціонування при низьких температурах. Вони здатні підтримувати працездатність при температурах до - 15°С. А завдяки плавному регулюванню потужності вони дозволяють добитися значного зниження енерговитрат і збільшення періоду експлуатації кондиціонера.

Кондиціонери neoclima, створені у рамках серії "Стандарт LHG" - це економічні кондиціонери, які підходять як для житлових, так і для офісних приміщень. Вони мають усі необхідні функції: автоперезапуск при раптовому відключенні електрики, режим комфортного сну, забезпечення рівномірного розподілу температури в приміщенні.

Додатково до фільтру грубого очищення такий кондиціонер оснащений і вугільним фільтром. А для зручності управління кондиціонер обладнаний великим ЖК-дисплеєм і зручним пультом дистанційного керування, оснащеним флуоресцентними кнопками, здатними світитися в темряві.

Кондиціонери neoclima з серії Exclusive функціонують на озонобезпечному фреоні R410, вони оптимально поєднують в собі прийнятні ціни, стильний дизайн, відповідний до будь-якого сучасного інтер'єру, а також відмінну якість. Кондиціонери Exclusive здатні самостійно відстежувати стан внутрішнього блоку, в них передбачений захист від перегрівання і від виникнення полою. З переваг цієї серії кондиціонерів neoclima можна виділити надзвичайно мале споживання електроенергії, досить низький рівень шуму і оснащення системою іонізації повітря.

Кондиціонери neoclima - це бренд, що дуже популярний в Україні і отримав народне визнання у Києві, Львові та інших містах України. Кондиціонери neoclima Львів пропонує у великому асортименті. Купити кондиціонер цієї марки можна також і в нашому інтернет-магазині, а наші ціни вас, поза сумнівом, порадують. У нас також є можливість доставки продукції в різні міста України.