Інформація про кондиціонери компанії

Компанія Midea з легкістю може змагатись з любими з виробників кліматичного обладнання. Можливо це, завдяки закінченні і унікальному ланцюгу виробництва. Компанія володіє власним дизайнерським центром, багатьма відділами, які займаються виробництвом використання електроніки, компресорів і двигунів для кондиціонування приладів. Відділ контролю якості уважно слідкує за всіма процесами виробництва.

Саме завдяки новим технологіям, компанія Midea стало активним учасником світового ринку і одним з найбільш впливових підприємств в сфері виробництва кондиціонерів. Лідерство дуже добре підтверджене наявністю значної виробничої потужності.

Компанія Midea приділяє велику увагу обміну технологій зі найкрупнішими корпораціями світового рівня, такими як Toshiba, Nec-Rycsan, Emerson, Sanyo і багатьма іншими. Компанія Midea разом Nec-Rycsan і американською компанією TI, створила лабораторію, яка займається створенням технологій електронного контролю виробництва. Створення високих технологій дозволило продукції компанії дозволило продукції компанії Midea піднятись на новий рівень.