Якщо кондиціонери «HYUNDAI» ваш вибір

Кондиціонери фірми HYUNDAI (Хундай/Хюндай) вже давно є лідером продаж у Південній Кореї. А як на рахунок міст України?

Кондиціонери HYUNDAI (Хундай/Хюндай) вже давно завоювали собі першість у Південній Кореї . Що таке HYUNDAI для корейця? Це, перш за все, першорядна техніка, до того ж далеко не дешева – кондиціонери HYUNDAI позиціонуються як елітні і відносяться до найвищого цінового діапазону (проте існують моделі і за помірними цінами). Кондиціонери цієї фірми (Хундай/Хюндай) нічим не поступаються флагманським брендам, скажімо, тієї ж самої Японії і багато у чім навіть випереджують найбільш іменитих китайських виробників кліматичного обладнання.

Українцям і зокрема львів’янам давно відома електронна продукція цього яскравого бренду – відома своєю якістю, надійністю, стильністю та зручністю. І кондиціонери HYUNDAI також не складають тут жодного винятку – купити кондиціонер HYUNDAI в Україні, а отже і у Львові можна давно, а от питаннями просування цього бренду на український ринок стали займатися відносно недавно. Які ж перспективи концерну HYUNDAI в Україні і чи є вони взагалі?

На думку українських експертів, частина з яких є партнерами дистриб’ютора кліматичного обладнання HYUNDAI в Україні, безумовно ТАК! І ось чому…

  • HYUNDAI – це наднадійна техніка, яка перебуває на одному рівні з японськими брендами, виходячи із проценту заводського браку, який складає менше 0,1%, що значить менше 1-го кондиціонеру на 1000 для побутових спліт-систем.
  • HYUNDAI – це високий рівень комфорту за рахунок пониженого рівня шумів для внутрішніх та зовнішніх блоків. Ця особливість кондиціонерів HYUNDAI криється в запатентованій формі лопатей вентилятора, який є основним джерелом шумів.
  • HYUNDAI – це доступна ціна не на шкоду якості. Побутові кондиціонери Hyundai (Хундай/Хюндай), що їх можна купити в Україні/Львові, орієнтовані на тих, хто цінує гроші і не готовий переплачувати за невикористані функції. Отже кондиціонери Hyundai не мають ароматизаторів та іонізаторів повітря, вони не налаштовані розпізнавати голос свого господаря – вони просто якісно виконують свої головні функції – ОХОЛОДЖУВАТИ, ОЧИЩУВАТИ, ЗІГРІВАТИ повітря.
  • HYUNDAI – це широкий модельний ряд запропонованого обладнання. Це насправді так – в лінійці представлені й економічні моделі, що працюють лише на охолодження; є стандартна класика, є інверторні енергоефективні моделі. Існують і унікальні пропозиції: сплітова група, наприклад, розширена до потужності 9,8 кВт – такого немає в жодного іншого бренду. Напівпромислова группа представлена касетними та канальними кондиціонерами Hyundai. І закінчується лінійка мультизональними системами VRF для великих будівель (торгові центри, бізнес-офіси, готелі тощо). · HYUNDAI – це професійна сервісна служба. Кондиціонери Хундай/Хюндай встановлюються професійними монтажниками, що пройшли спеціальний тренінг. Такий підхід дозволяє мінімізувати несправності техніки, пов’язані із неправильним монтажем.

Купити/замовити кондиціонери Hyundai у Львові ви можете на нашому сайті.

Умови Оплати та Доставки, а також Сервіс і Гарантія також містяться на головній сторінці нашого сайту у відповідних рубриках