Характеристики кондиціонерів Idea

Найчастіше користувачі вибирають настінні кондиціонери, які виготовляються в серіях ISR-HR, ISR-HRRN1 (фреон R410а) і ISR-ARDN1 (іонізатор+тен)

Моделі ISR-12HR, ISR-09HR, ISR-07HR мають режим рестарта, які запускають роботу засобів по раніше заданим параметрам і функцію самодіагностики, що провіряють всі системи при кожному включені кондиціонера. Наявність режиму «турбо» забезпечують швидке досягнення необхідної температури, а перемикач на внутрішньому блоці спрощує експлуатацію і сервісне обслуговування апарату. Завдяки покращенню конструкції теплообмінника, яка за рахунок невеликого аеродинамічного супротиву, зменшує частоту звукового коливання, забезпечує частоту звукового коливання, а також низький рівень шуму. Для цієї цілі служить вентилятор з спеціальної конструкцією лопатостей. Для цієї ж цілі служать вентилятор з спеціальною конструкцію лопатостей. Повишена змочуваність пластин допомагає швидко видаляти конденсат з внутрішнього блоку. Напрямок повітря регулюється за допомогою горизонтальних жалюзі, які направляються пультом ДУ. В випадку роботи спліт-системи в режимі АВТО самостійно визначає оптимальний кут нахилу заслонок (для більш ефективного розпреділення повітря у всьому приміщенні). Наявність таймера і нічного режиму дозволяє створювати комфортні умови і економити до 15% електроенергії.

На відміну від стандартних моделей, інвентарні кондиціонери відрізняються підвищеною енергоефективністю. Система очищення повітря, яка складається з вугільного електростатичного або плазменого фільтру, забезпечує поступлення чистого повітря, а іонізатор насищує його негативно зарядженими іонами, які мають позитивний вплив на організм людини.

Крім насиченої спліт-системи, Idea пропонує мобільні кондиціонери, які призначені для охолодження поміщення. Наявність пульта ДУ, індикатора дренажного бака, таймера включення полегшує управління пристроями. Они не потребують монтажу, зручні в експлуатації і мають компактний дизайн.

Напівпрофесійні кондиціонери, в тому числі канального, касетного і наземно-стельного типу, допоможуть вам охолоджувати і нагрівати приміщення великого об`єму.

Висока продуктивність кондиціонерів, сучасний зовнішній вигляд, використання передових технологій, ідеальне співвідношення ціна-якість для всіх кондиціонерів Idea відрізняються від приладів інших виробників кліматичного обладнання.