Кондиціонери


Типи кондиціонування

Сучасний ринок спліт-систем пропонує різні типи приладів. Вибір спліт-системи залежить від багатьох факторів, наскільки об' ємна територія для охолодження, загальна кількість тепла, яка генерується всередині закритої територію.

Віконний тип кондиціонування

Віконні кондиціонери найбільш поширенні для однієї кімнати. В таких спліт-системах всі частини, компресори, конденсатори, клапани розширення, знаходяться в одній коробці. Такий прилад, влаштований в виріз в стіні, або найчастіше в підвіконник вікна.

Роздільна спліт-система кондиціонування

Роздільна система кондиціонерів складається з двох частин: зовнішня частина і внутрішня. Зовнішній частина, розміщена зовні кімнати, складається з компресора, конденсатора і клапанів розширення. Внутрішня частина складається з випарника охолоджуючої спіралі або охолоджуючого фену. Для цього типу кондиціонерів не потрібно робити ніякого вирізу в стіні. Крім того, в наші дні роздільні прилади мають естетичний вигляд і не забирають так багато місця як віконні прилади. Роздільні кондиціонери можуть використовуватись, щоб охолодити як одну так дві кімнати.

Кондиціонування пакетного типу

У випадку, якщо ви хочете охолодити більше однієї кімнати краще використовувати кондиціонери канального типу. В одному випадку, всі компоненти канального типу розміщуються в одній коробці. В іншому випадку компоненти розміщуються в касетах. Так звані касетні кондиціонери.

Центральне кондиціонування

Центральне кондиціонування використовуються для того, щоб охолодити великі будівлі. Як правило, вони вмонтовані в центральні системи опалення.