Ізоляція «Олігопен»

"Олігопен" виготовляється у вигляді трубок різного діаметру і стрічок, п'яти видів кольору і будь-якої щільності (від м'якого до дуже жорсткого) за бажанням споживача. Теплоізоляція "Олигопен" виключає конденсацію вологи на трубопроводах з хладоагентами, розсолами, холодною водою, захищає від замерзання носій в трубопроводах в зимовий період, єффективно зберігає тепло в системах опалювання, запобігає зволоженню приміщень, утворенню грибкової плісняви, збільшує термін експлуатації трубопроводів і місткостей.

"Олігопен" дозволений Мінохоронздоров'я України (дозвіл № 5.05.05-79/1154 від 23.03.98г.) для застосування як теплоізоляція трубопроводів і місткостей різних систем водопостачання, охлождения, опалювання, кондиціонування, у тому числі в житлових і виробничих приміщеннях, включаючи підприємства харчової промисловості, а так само для облицювання кабін машин сільськогосподарського і транспортного призначення, виробництва товарів народного споживання, спортивного інвентаря, віброзахисних засобів, прокладень ущільнювачів, для забезпечення герметичності вузлів машин, сантехніки. 

Коротка інформація про ізоляцію

На основі шлангів з "Олігопена" існує принципово нова система краплинного зрошування, почато виробництво комплектів ситемы для дачників, городників і фермерів (патент України № 1131).

Вироби з "Олігопена" довговічні, легкі, міцні, зручні в монтажі, стійки до дії масел, хладоагентов, нафтопродуктів і агресивних середовищ, мають плавучість, високі амортизуючі і віброгасячі властивості, легко забарвлюються і клеяться.

Також у нас Ви зможете знайти широкий вибір кондиціонерів у Львові

Стрічка обмотувальна "Benda Vinil"

  • Стрічка обмотувальна "Benda Vinil"
  • Має вигляд прямокутної пластини. "
  • Ширина пластини - 105 мм.
  • Довжина - 25 м
  • Товщина стрічки - 0,15 мм.
  • Температурний діапазон : 300 -1060о С.

Робоча поверхня стрічки виготовлена з вінілового полімеру. Інша розповсюджена, але помилкова назва цієї стрічки - "тефлонова стрічка". Читати далі