Установка морозильного обладнанняМорозильні камери
  це обладнання, призначене для тривалого зберігання заморожених продуктів. Температура зберігання сягає навіть до -23 градуси за цельцієм.

Дане обладнання, як правило, працює у трьох режимах:
  • охолодження;
  • зберігання;
  • змороження.
Морозильні камери велико габаритні з досить об’ємними відділами. Потребують професійного монтажу та сервісного обслуговування. Якщо не давати достатнього догляду будь-якій техніці (а особливо такій потужній), то з часом вона буде потребувати ремонту. Але якщо регулярно проводити перевірку і налаштування програм, то вона довше прослужить і дешевше Вам обійдеться.

mk2  mk3

У Львові монтаж морозильних камер  не дешева послуга. Тому в нас діє гнучка система оплати і знижок на монтування, обслуговування та ремонт холодильного устаткування.

Великі морозльні камери використовуються в магазинах та на виробництвах (особливо м’ясних, кисломолочних виробів та морозива). А взагалі холодильне обладнання можна умовно поділити на торгове, промислове та побутове. Торгове відрізняється тим, що має вітрину, через яку добре видно заморожений товар. Для промислових характерні великі площі. Побутові  найзручніші в користуванні.
Ми Вам можемо запропонувати будь-які морозильні камери та інше устаткування, забезпечивши повноцінний догляд, ремонт та сервісне обслуговування.

Будь-яке морозильне обладнання потребує догляду: це запорука довгої та якісної його роботи. Ми Вам пропонуємо повний спектр послуг в даній сфері. Співпраця з компанією “Арктика-Захід” не дасть Вам приводу для турбот.

Зв'яжіться з нами