Монтаж систем опалення

Проектування та встановлення опалення - це те, без чого не будується ні один будинок, ні одна комерційна споруда. Останнім часом навіть ремонт квартири рідко проходить без заміни опалення на автономне (там, де це дозволяє проект).

Монтаж опалення можна умовно поділити на дві категорії: широкий (на багатоквартирний будинок чи офісний центр) та вузький (індивідуальне опалення в одному приміщенні).

Перший складається з кількох етапів установки:
  • розрахунок системи опалення;
  • проектування систем опалення;
  • влаштування систем опалення;
  • запуск системи та прийом роботи.
Використовуються мультизональні системи, руфтопи та чіплер-фанкойл. Це складні розгалужені мережі, призначені для великих площ з багатьма точками обслуговування.

Також опалення може бути газовим, електричним та водним. Відповідно до кожного типу розробляється окрема стратегія установки, цінова категорія та спосіб виконання. Також це стосується і виробничих приміщень, в яких на великих площах має підтримуватись конкретна температура в постійному режимі.

Вузька система - це встановлення котлів, конвекторів, бойлерів та підігріву підлоги. Використовується, як правило, в особняках, квартирах, окремих офісах. У Львові багато будинків з пічним опаленням і в них набагато зручніше провести індивідуальне. Це безпечніше, економніше і комфортніше. А наші фахівці Вам порадять, який саме варіант обрати, щоб було і практично, і дешево.

Опалення - дуже важлива складова Вашого життя. Компанія “Арктика” готова запропонувати Вам свої розробки та послуги і змогу по-новому глянути на комфорт і затишок.

Зв'яжіться з нами