Монтаж вентиляції

Послуга по монтажу вентиляції  - одна з провідних для нашої компанії. Якщо Ви мешканці Львова та Львівської області, то наші фахівці професійно встановлять Вам системи різних типів, при чому якісно і не дорого.

Є три види вентиляційних систем:

  • Будинкові. Це вентиляції, які встановлюється в житлових приміщеннях: приватних особняках, квартирах, дачах. Правильна їх установка передбачає наявність приточно-витяжної системи з охолодженням або обігрівом повітря (в залежності від пори року), що забезпечує безумовний комфорт для проживаючих. Вентиляція будинку - це чисте повітря з нормованою вологістю і температурою; це здоров’я Вас і Ваших близьких.
  • Офісні. Такі вентиляційні системи мають свої особливості, до них ставляться більші вимоги, ніж до будинкових. Справа в тому, що офісні центри передбачають розгалужену внутрішню інфраструктуру приміщення: кабінети, ліфти, паркінги, багато вікон, а в додаток - там перебуває велика кількість людей, що ускладнює виконання потрібних функцій вентиляції та кондиціювання.
  • Промислові. Монтаж систем вентиляції в таких приміщеннях характеризуються складністю і точними розрахунками в проектуванні. Використовуються розгалужені схеми, які дають можливість окремо регулювати і підтримувати температурний режим і вологість, при чому в багатьох точках і протягом довгого періоду.
Не важливо, якої складності Вам потрібні вентиляційні системи, ми Вам встановим будь-які з вище запропонованих. І Ви будете себе почувати комфортно як вдома, так і на роботі.

Зв'яжіться з нами