Електромонтажні роботи

Проектування електромереж розробляється на підставі завдання, яке видається замовником і затверджується на об’єктах електромережевого будівництва в установленому сторонами порядку.

Проектування, будівництво та монтаж електромереж поділяється на два типи: для житлових приміщень і для промислових.

Для житлових всі роботи проходять в спрощеному варіанті. Це, як правило, встановлення електричної проводки та освітлення. Затверджується певна кількість точок в будинку або квартирі і вже від цього відштовхуються в проектуванні і проведенні робіт. В випадку, якщо об’єкт не являється новобудовою, а є старим фондом, то ситема розгалуження і точки там вже спроектовані і залишається тільки замінити або розширити проводку по раніше затвердженому проекту. Це в якомусь сенсі полегшує завдання по монтажу проводки.

Для монтажу електропроводки в промислових спорудах вимоги значно збільшуються. Завдання на проектування електромереж таких об’єктів мають доповнюватись такими документами:
  • технічнимим умовами енергосистеми на приєднання до електричних мереж;
  • акт оцінки технічного стану;
  • дані про рівень електроспоживання.
Після виконання всіх вказаних вимог можна приступати до будівництва та монтажу. При чому завершення роботи включає в себе кінцеву роботу електриків над освітленням, монтажем ламп, розеток, вимикачів та іншого оснащення, без якого неможливе користування електричною системою.

Наші працівники виконують свою роботу на високому рівні. За помірну ціну Ви отримаєте повний спектр послуг по проектуванню, будівництву та монтажу електросистем, послуги досвідчених електриків та інших майстрів.

Зв'яжіться з нами